• تلفن : 02144483009
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فناوری مورداستفاده

سیستم دارورسانی ما با فناوری پیشرفته به نقطه‌ای رسیده است که خانواده پلیمرهای پلیمرلاکتید- گلیکولید (PLGA) را پوشش دهد. کاربردهای بالینی دارورسانی با آزادسازی کنترل‌شده در فن‌آوری ما بر توده‌های ژل زیست‌تخریب‌پذیر ساخته‌شده در آزمایشگاه متمرکز می‌باشد که در آن‌ها یک عامل درمانی زیستی در مواد مبتنی بر PLGA محصورشده است.
به‌منظور خودداری از مشکلات جراحی ناشی از پیوستگی اعضا در ایمپلنت‌های بزرگ، می‌توان از ذرات پلیمری قابل تزریق زیست‌تخریب‌پذیر و زیست سازگار برای دارورسانی کنترل‌شده استفاده نمود. توده‌های نیمه جامد تشکیل‌شده در آزمایشگاه به‌صورت مایع تزریق می‌شوند و پس‌ازآن طی انتقال فاز به یک ژل نیمه جامد در محل تزریق تبدیل می‌شوند تا توده رهاسازی دارو را ایجاد کنند. رهاسازی کنترل‌شده ماکرومولکول‌های زیست فعال با فناوری ما دارای چندین مزیت ازجمله سهولت تزریق، سازگاری بیشتر با بیمار، پیچیدگی کمتر ساخت و شرایط تولیدی آرام‌تر برای مولکول‌های دارویی حساس است.
650-1920.png

به ما بپیوندید..

متژان

سیتاگلیپتین / متفورمین


  • کنترل دیابت یک هنر است
  • کنترل کاهش و افزایشی گلیسمی
  • به حداقل رساندن میزان قرص‌ها
  • افزایش میزان پیروی بیمار از دستور
لیناگلیپتین
امپاگلیفلوزین
متفورمین

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ
(( واریان فارمد ))

واریان فارمد در سال 2009 به‌عنوان یک شرکت دارویی دانش‌بنیان با مسئولیت محدود (LLC)  تأسیس‌شده است. توسعه و تولید داروهای مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت بالا و همچنین رضایت مشتری ازجمله رویکردهای استراتژیک این شرکت است که آن را به یکی از شرکت‌های داروسازی پیشرو در زمینه تولید داروهای پیشرفته در ایران تبدیل کرده است.

سلامتی شما، آرزوی ما

واریان فارمد یکی از خلاق‌ترین شرکت‌ها درمیان شرکت‌های داروسازی در ایران است و یکی از اهداف اصلی آن توسعه محصولات جدید است.

a11.png

تریپتورلین نوعی هورمون انسانی است که بسیاری از فرآیندهای بدن را تنظیم می‌کند. تریپتورلین تولید بعضی هورمون‌های بدن را بیش‌ازحد تحریک می‌کند، که باعث می‌شود که تولید این هورمون‌ها به‌طور موقت خاموش شود.

متعلق به گروهی از داروهاست که داروهای ضد درد یا مسکن نامیده می‌شوند. از این داروها برای تسکین درد خفیف تا متوسط استفاده می‌شود. این داروها همچنین برای پایین آوردن درجه حرارت بالا (تب) مثلاً در زمان پس از واکسیناسیون کودک مفید است. هر جعبهPyromol®  حاوی سه سرنگ آماده است. هر سرنگ آماده حاوی1 گرم استامینوفن در 6.7 میلی‌لیتر محلول است. از این سرنگ فقط برای تزریق داخل وریدی استفاده می‌شود و باید رقیق شود. ماندگاری Pyromol® به میزان 2 سال پس از تاریخ تولید می‌باشد و باید در دمای 25 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

متعلق به گروهی از داروهای ضد سرطان است که بیس فسفونات نامیده می‌شوند. این دارو با محدود کردن تولید کلسیم در استخوان‌ها، خطر تحلیل استخوان در اثر سرطان‌ها را کاهش می‌دهد و استخوان‌ها را در بدن ترمیم می‌کند.

فرآیند پژوهش

تمرکز استراتژی پژوهش و توسعه واریان فارمد بر درمان‌های ویژه در بیماری های نادر ....


تماس با ما

آدرس : تهران - اتوبان ستاری جنوب - بعد از اتوبان همت - خیابان لاله - پلاک 5
کد پستی : 1966834944

تلفن : 02144483009
02144484329
02144483649
02144483395
02144482758

فکس : 02144787039
ایمیل: info@varianpharmed.com

© 2019 کلیه حقوق این وب سایت نزد واریان فارمد محفوظ می باشد